Відповідатимуть батьки: поліція Чернігівщини зафіксувала факт знущання над твариноюПоліція Чернігівської області притягнула до відповідальності батьків неповнолітніх дітей, які жорстоко поводилися з твариною.

Під час моніторингу соцмереж правоохоронці натрапили на оприлюднене в публічному доступі відео, на якому діти знущалися над собакою. Особи неповнолітніх правопорушників встановлено, на їхніх батьків чекає адміністративна відповідальність.

Поліцейські ювенальної превенції встановили особи трьох дітей, що причетні до жорстокого поводження з твариною — як тих, хто безпосередньо знущався, так і оператора відео, який своїми діями заохочував до правопорушення.

Малолітні провапорушники не досягли віку особистої відповідальності, тому ювенальні поліцейські провели профілактичну роботу з їхніми батьками. На дорослих склали адмінпротоколи, за якими батькам передбачено штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень.

Окрім цього, ювенальні поліцейські з’ясовують, як неповнолітні отримали доступ до електронного пристрою для паління, зафіксованого на відео. Результати перевірки також призведуть до відповідних правових наслідків.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW