Одеські медики пройшли навчання з допомоги дітям з порушеннями розвиткуМедпрацівники одеських дитячих міських поліклінік №3, №4 і №5 пройшли освітній курс з раннього втручання та отримали сертифікати.

Про це повідомляє Одеська міська рада.

“Протягом кількох місяців фахівці Одеського обласного методичного центру раннього втручання проводили тренінги зі своєчасної діагностики ризику порушень розвитку у дітей та надання їм медичної, соціальної та психологічної допомоги, а також роботи з сім'ями, у яких мешкають діти”, – зазначили в повідомленні.

Розбудова системи раннього втручання в Одесі проводиться в рамках реалізації Міської цільової програми «Рівність». Представниця Одеського обласного методичного центру раннього втручання Оксана Кривоногова наголосила, що наразі Одеса — єдине місто в Україні, де навчання фахівців у галузі раннього втручання фінансується за кошти міського бюджету. Ця ініціатива реалізується за сприяння Департаменту охорони здоров'я та Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.

Центри раннього втручання в Одесі вже працюють на базі дитячих міських поліклінік №2 і №6, а відтепер до них долучаться ще три медичні заклади.

Очільник міського Департаменту охорони здоров'я Левон Нікогосян зазначив, що послуга з раннього втручання має надаватися в усіх дитячих поліклініках Одеси.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW