Бюджет Одеси за 2023 рік виконали на 100,9 %Станом на 28 грудня 2023 року надходження загального фонду бюджету Одеської міської територіальної громади склали понад 10,0 млрд грн.

Про це повідомили в пресслужбі мерії.

Це забезпечило виконання затверджених річних планових показників на 100,9 %, і це за умови вилучення у четвертому кварталі цього року «військового» ПДФО в сумі майже 350,0 млн грн.

“Враховуючи виклики воєнного стану, протягом 2023 року кошти бюджету Одеської міської територіальної громади найперше спрямовувались на забезпечення безпеки”, – зазначили в повідомленні.

Загалом на вказані видатки в бюджеті Одеської міської територіальної громади передбачено 1 220,1 млн грн, з яких 849,5 млн грн безпосередньо перераховано військовим частинам Збройних Сил України, Національній поліції, Державній службі надзвичайних ситуацій тощо на придбання тепловізорів, квадрокоптерів, джерел безперебійного живлення, транспортних засобів, тобто різного роду технічних засобів, які дозволять вберегти життя нашим бійцям та ефективно виконати свої бойові завдання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW