Вулицю Любецьку у Чернігові доремонтують вже у наступному роціРух вулицею Любецькою у Чернігові повністю не відкриється у цьому році.

Про це стало відомо 27 грудня під час своєї пресконференції в.о. мера Чернігова Олександра Ломаки.

-Ми ту ділянку, яку планували у цьому році – ми завершуємо. На наступний рік не закладаємо коштів на ремонт Любецької. Нам потрібно продовжувати роботи, але в нас цих коштів просто немає. Те, що зроблено у цьому році – буде завершено. Далі будемо чекати кращих часів. У нас у наступному році немає можливості фінансової проводити ці роботи, - підкреслив Олександр Ломако.

Однак пізніше у пресслужбі міської ради нам надали інформацію, відповідно до якої у 2024-му році на вулиці Любецькій все ж будуть закінчені роботи на ділянці від вулиці Ріпкінської до вулиці Широкої. Очікується, що проїзд на цьому відрізку шляху буде відкритий лише у квітні 2024-го.

Як підкреслив Олександр Ломако, на ремонт Любецької цьогоріч міський бюджет витратив 86,2 мільйони гривень.

Закінчувати ремонт водогону на Любецькій (а саме через це цьогоріч перекривали рух вулицею) планують, коли у бюджеті з’являться кошти. За оцінками міської влади, навряд чи на продовження ремонту варто чекати у 2024/25 роках.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа групаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW