Курятина, свинина, яловичина: ціни на м'ясо на ринках та в магазинах Кривого Рогу, - ФОТОНа новорічні свята оживилась торгівля м'ясом. Криворіжці намагаються придбати його до святкового столу. Як це вплинуло на ціни?

Журналіст 0564.ua відвідав ринки та магазини Кривого Рогу, щоб дізнатись ціни на м'ясо у Кривому Розі.

Ринок

На ринку Соцміста м'ясо свинини з невеликою кісткою коштує від 150 гривень за кілограм, а от без кістки - від 170 гривень. У порівнянні з початком грудня, ціни на свинину залишились без змін. А от рік тому шматок свинини без кістки коштував 150 гривень за кілограм. 

Суттєво знизились ціни на сало. Найдешевше тонке сало продають від 50 гривень, хоча на початку грудня його продавали вдвічі дорожче - по 100 гривень за кілограм. Найдорожче сало теж знизилось в ціні, його продають по 200 гривень за кілограм, а місяць тому по 250 гривень за кілограм. 

А от яловичину без кістки наваки зросла в ціні. На ринку її продають по 270 гривень за кілограм. За місяць ціна зросла на 20 гривень за кілограм. Рік тому яловичина коштувала 200 гривень за кілограм.

Спеціалізовані магазини

За місяць ціна на свинину трохи зросли в спеціалізованих м'ясних магазинах - її продають по 174 гривень за кілограм, що на 5 гривень дорожче. Рік тому свинина коштувала в магазинах по 150 гривень за кілограм.

Куряче філе в ціні не зміниось. Воно коштує від 145 гривень за кілограм. Рік тому куряче філе коштувало 130 гривень за кілограм. Бройлер бродають від 75 гривень за кілограм.

Також містяни можуть придбати качку до новорічного столу. Її ціна - 130 гривень за кілограм.

Супермаркет

В супермаркетах свинину продають від 189 гривень за кілограм.

Яловичина коштує від 259 гривень за кілограм, що дорожче на 29 гривень за ціни місяць тому. Куряче філе зросло в ціні на 5 гривень - його продають по 164 гривні за кілограм.

Рік тому свинина в супермаркетах міста продавали від 139 гривень за кілограм, а яловичину від 200 гривень за кілограм.

Також містяни можуть придбати качку до новорічного столу за 164 гривні за кілограм.

Дізнатись які ціни були місяць тому можна тут.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google NewsAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW