У Хмельницькому судили 34-річного колаборанта: закликав до співпраці з рαшиcτами34-річний хмельничанин постав перед судом за звинуваченням у колабораційній діяльності згідно з ч.1 ст.111-1

Про це повідомили у Хмельницькому міськрайонному суді.

"Молодик створив у соціальній мережі "Однокласники" сторінку під назвою "Сергий Добренький", на якій час від часу, починаючи від листопада минулого року, репостив матеріали з публічними закликами до підтримки рішень та дій держави-агресора та співпраці з нею. Також заперечував здійснення збройної агресії проти України", - йдеться у повідомленні.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили низку фактів розповсюдження фото та відеоматеріалів подібного змісту шляхом натискання функції "репост", зокрема з приватної групи під назвою "ЛДПР".

"15 листопада 2023 року між прокурором Хмельницької обласної прокуратури  та  обвинуваченим в присутності захисника було укладено угоду, згідно з якою він беззастережно та у повному обсязі визнав свою винуватість. Обставинами, які пом’якшують покарання підозрюваного є щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину та співпраця зі обвинувачення. Обставини, які обтяжують покарання підозрюваного, відсутні. Укладену угоду суд затвердив, визнав винуватість хмельничанина в пред’явленому обвинуваченні  та призначив йому покарання згідно із санкцією статті про колабораційну діяльність у виді позбавлення права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 10 років. Із чоловіка також стягнуто на користь держави 3824 гривні процесуальних витрат", - зазначили у суді.

На вирок ще може бути подана апеляційна скарга.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW