Уряд продовжив строки для ідентифікації переселенців, які отримують пенсії в ОщадбанкуКабмін ухвалив Постанову щодо продовження термінів проходження фізичної ідентифікації одержувачами пенсійних виплат в Ощадбанку на 3 місяці. Таке рішення ухвалено на засіданні 27 грудня Уряду.

Зокрема, продовжено строк здійснення фізичної перевірки осіб в Ощадбанку до 31 березня 2024 року. Це стосується внутрішньо переміщених осіб, яких було взято на облік до 24 лютого 2022 року, повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Документом передбачено, що нарахування пенсії продовжується навіть у разі отримання територіальними органами Пенсійного фонду України від Ощадбанку інформації про відсутність видаткових операцій за рахунками протягом 6 місяців підряд. Однак з 1 січня 2024 року у таких випадках пенсії не перераховуватимуться на рахунки їх одержувачів до проходження ними фізичної ідентифікації.

Відповідні зміни внесені до постанов КМУ від 5 листопада 2014 року № 637 і від 8 серпня 2023 року № 837.

Зазначимо, що проєкт таких нормативних змін був напрацьований за результатами роботи Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод ВПО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW