ТЦК буде вести перепис 17-річних юнаків з ПолтавщиниКременчуцький районний ТЦК та СП з нового року почне вести перепис юнаків, яким у 2024-му виповнюється 17 років. Про це 27 грудня повідомив Кременчуцький районний «військкомат».

«Приписка до призовних дільниць проводиться з метою взяття громадян на військовий облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності і рівня фізичної підготовки. Крім того, у період приписки допризовників вивчаються їх ділові, індивідуально-психологічні та моральні якості», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що приписці до призовних дільниць підлягають усі допризовники, які проживають на території району, крім осіб, що відбувають покарання або юнаки, яких примусово лікують.  

Для приписки до призовної дільниці громадяни України зобов'язані особисто прибути до РТЦК та СП та подати необхідні документи, зокрема, паспорт, ІНН, копію свідоцтва про народження, копію атестата, диплома чи іншого документа про освіту.

Нагадаємо, у Мінцифрі пообіцяли, що не будуть видавати повістки через «Дію».

Раніше ми також писали, що у Полтавській громаді мобілізація йде повним ходом.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW