У міськраді Львова скоротять 350 працівниківСьогодні на пленарному засіданні сесії затвердили нову структуру виконавчих органів Львівської міськради, загальну чисельність апарату та її виконавчих органів.

Відтак, до першого квітня у Львівській міській раді скоротять 150 працівників, а до 1 червня - ще понад 200 осіб, повідомляє пресслужба ЛМР.

Згідно з новою структурою, у Львівській міській раді ліквідовують три департаменти: міської агломерації, адміністративних послуг та з управління персоналом. Також розформують управління інформаційних технологій тауправління з питань поводження з відходами. Відбудуться зміни й у ще кількох управліннях Львівської міської ради.

«Управління вуличної інфраструктури об’єднуємо з управлінням безпеки і враховуємо необхідність повернення проміжної структури – апарату виконавчого комітету. Управління міського ландшафту перейменовуємо на управління формування середовища», – зазначила Гелена Пайонкевич, директорка юридичного департаменту ЛМР.

З нового: у Львівській міській раді буде посада заступника міського голови з питань ветеранів і людей з інвалідністю та спеціальне управління, яке буде опікуватися питаннями захисників.

Як зазначив міський голова Андрій Садовий, Львів - перше місто в країні, яке вводить таку посаду.

«Ми випереджаємо на декілька кроків інші міста. Також ми маємо чимало програм для військових: спеціальні програми економічної підтримки для ветеранів, UNBROKEN ART, протезування і соціальна підтримка, UNBROKEN SPORT, ветеранські хаби, житло для поранених, реконструкція парку з інклюзивними елементами для реабілітації пацієнтів центру НЕЗЛАМНІ. Я хочу подякувати кожному, хто працює над реалізацією таких проєктів, що покликані підтримати наших захисників та їх родини», – сказав Андрій Садовий.

Нагадаємо, на початку 2023 року у міській раді вже переглядали чисельність урядників. Станом на 1 вересня 2023 року в міській раді було 1839 працівників.

Згідно з новою структурою Львівської міської ради, встановлюють нову процедуру оптимізації чисельності працівників Львівської міської ради. З 1 квітня 2024 року тут працюватиме 1689 осіб, а з 1 червня 2024 року – 1471 особа.

Читайте також: Яким буде бюджет Львова у 2024 році: в ЛМР розповіли деталі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW