Шкода від порубу сосен на території Басівського парку у Сумах склала понад 170 тисяч гривеньШкода від порубу сосен на території Басівського парку у Сумах склала понад 170 тисяч гривень, фото-1

Працівники Державної екологічної інспекції у Сумській області на підставі постанови про залучення спеціаліста в рамках кримінального провадження, внесеного до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 246 Кримінального Кодексу України, взяли участь у проведенні огляду ділянки місцевості – території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Басівський» в м. Суми за фактом незаконного порубу дерев.

Про виявлення порубу дерев на території об’єкту природно-заповідного фонду правоохоронним органам повідомив житель міста Суми, який помітив осіб, які зрізали верхівки з молодих сосен у Басівському парку, та пакували їх у мішки.

В ході огляду було підтверджено незаконний поруб 15 дерев, розмір шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд, склав 172 429 грн.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW