Рентгенапарат для тварин з’явився у НікополіУ ветеринарній клініці “Добра ласка” встановили рентгенапарат. Це дуже важливе обладнання для рятування тварин, особливо під час війни. Першим клієнтом рентгену стала собака Даша.

Про це повідомила головний волонтер Нікополя Олена Вошун у Facebook, передає Інформатор.

Олена Іванівна розповіла про собаку, яку наразі рятує. У Даші був сильний розрив шкіри й м’яких тканин під передньою лапкою. Собака буда не контактна і могла вкусити. Але за 2 місяці лікування тварина подобрішала.

У Нікополі з'явився рентгенапарат для тварин: куди звертатися

У Нікополі з'явився рентгенапарат для тварин: куди звертатися

У Нікополі з’явився рентгенапарат для тварин: куди звертатися

Рана загоювалась дуже важко і повільно. Спочатку собака майже не ходила, не зразу помітили, що вона погано наступає і на задню лапку. Потрібно було їхати в клініку Дніпра, але ж черга не доходила через дуже хворих тварин з Нікополя.

“Я дуже сподівалась, що у Дашуні тріщина в тазу і поволі таз сам зростеться. Але покращення не наступало” – пише Омельченко.

Нарешті з’явилася можливість перевірити у Нікополі, чи потрібно везти собаку у Дніпро. Виявилось, треба їхати рятувати лапку, бо тазостегновий суглоб вилетів зі свого місця, без операції не обійтись.

Щодо рентгенапарату, то медичну послугу надає “Добра ласка”. Телефонуйте за номерами: (095) 609-12-24, (097) 744-69-38.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW