Поруб дерев та незаконне полювання: низку порушень виявлено в ході рейдових перевірок на території Роменського районуСпеціалісти Державної екологічної інспекції у Сумській області разом з представниками Філії «Сумське лісове господарство» ДП «Ліси України» провели спільний рейд на території Роменського району, в ході якого виявлено порушення вимог Лісового Кодексу: за самовільний поруб дерев до адміністративної відповідальності за статтею 65 КУпАП притягнуто двох осіб. Відтак, порушники сплатять штраф - по 510 грн. кожен, а також збитки, завдані їхніми протиправними діями довкіллю, які будуть обраховані та пред’явлені для відшкодування найближчим часом.

Також під час проведення заходів зафіксовано і факти порушень правил полювання. На території Роменського району в мисливських угіддях ТОВ «ПТ «Корені» було затримано двох осіб з мисливською зброєю, на місце події невідкладно викликано патрульну поліцію.

За порушення статті 20 Закону України «Про мисливське господарювання та полювання», ураховуючи заборону полювання під час воєнного стану, на порушників складено 2 протоколи за частиною 1 статті 85 КУпАП, зброю вилучено.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW