За рік у Дніпрі відремонтували 78 аварійних дитячих майданчиків: скільки заплановано на 2024-йЗа 2023 рік у Дніпрі відремонтували 78 аварійних комплектів спортивного та дитячого обладнання за зверненнями містян. Встановили гойдалки, гірки, каруселі й головне – безпечне покриття.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на міськраду Дніпра.

З початку року до КП «Розвиток територій міста» надійшло більше ніж 800 звернень від дніпрян з проханням відремонтувати дитяче, спортивне та тренажерне обладнання на майданчиках біля їхніх будинків.

"На 2024 рік вже формується перелік адрес для ремонтів. Враховуються як звернення громадян, так і результати щорічної інвентаризації. Її провели восени. У цифрах – ремонт більше ніж 70 комплектів обладнання запланований наступного року", – розповів головний інженер КП «Розвиток територій міста» ДМР В’ячеслав Максименко.

За його словами, цьогоріч комунальне підприємство взяло на позабаланс 150 комплектів обладнання (позабаланс – якщо власника майданчика не знайдуть, то обладнання повністю перейде на баланс КП). Власники ще 620 комплектів, які є на території Дніпра, досі ще не визначені.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW