"Хто не підкориться – матиме неприємності": придумали, як повернути чоловіків з-за кордону і заставити їх прийти в ТЦК



Народні депутати хочуть заново провести ідентифікацію усіх військовозобов'язаних чоловіків у ТЦК. Причому вони вимагатимуть ідентифікації навіть від українців, які перебувають за кордоном.

На тих, хто не підкориться цій вимозі, очікують неприємні наслідки. Їм блокуватимуть банківські картки, а також позбавлять їх інших можливостей, пише Сьогодні.

Як мають намір "перекривати кисень" злісним ухилянтам, розповів член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Вадим Івченко.

Отже, депутати мають намір ухвалити закон, який передбачатиме обов'язкову переідентифікацію усіх чоловіків призовного віку у ТЦК. При цьому нардепи мають намір піддати тотальному "переобліку" не тільки громадян чоловічої статі, що залишилися в Україні, а й тих, хто правдами і неправдами опинився за кордоном.

Усі, хто не підкориться цій вимозі, будуть позбавлені банківських та деяких інших послуг. Крім того, їм можуть перестати надавати консульські і нотаріальні послуги.

"Одним із наслідків, наприклад, може бути — не надаватимуться консульські послуги, тобто якщо прострочений паспорт, ніхто нового не надасть.

Він не зможе робити консульські послуги у вигляді доручення, тому що багато хто робить довіреності на суди в Україну, щоб або продати майно, або, даруйте, якось подарувати тощо", - розповів Вадим Івченко.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW