Комісія обговорила питання захисту прав дітей Покровської громади26 грудня під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка та за участі його заступниці Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Комісія обговорила питання захисту прав дітей Покровської громади, фото-1

Розглянуто 10 питань, що були детально вивчені спеціалістами служби у справах дітей Покровської міської ради та обговорені членами комісії.

Комісія обговорила питання захисту прав дітей Покровської громади, фото-2Комісія обговорила питання захисту прав дітей Покровської громади, фото-3

Більшість розглянутих справ стосувались надання статусу повної цивільної дієздатності та статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройної агресії.

Комісія обговорила питання захисту прав дітей Покровської громади, фото-4

Членам родин, які були запрошені на комісію, надані необхідні консультації, окремим - висловлено попередження про відповідальність за стан виконання батьківських обов’язків.

Комісія обговорила питання захисту прав дітей Покровської громади, фото-5Комісія обговорила питання захисту прав дітей Покровської громади, фото-6

«Питання захисту прав дітей в умовах збройного конфлікту було визначено одним із пріоритетних для Покровської МВА. У громаді налагоджено процес як захисту прав дитини, так і їх укріплення. Але незважаючи на ці досягнення, сотні тисяч дітей, особливо найуразливіших, досі залишаються поза увагою. Ми своєю чергою робимо все можливе аби прискорити вже досягнутий прогрес і прийняти нові рішення для реального забезпечення прав дитини. Для цього ми слухаємо й самих дітей та молодь, які закликають до цих змін. У справі захисту прав дітей дуже важлива співпраця державних органів, партнерів та громадських організацій. Це дає можливість створювати та впроваджувати важливі ініціативи. Дякую всім за небайдужість та кропітку роботу з захисту неповнолітніх покровчан», - підкреслив Сергій Добряк.

Комісія обговорила питання захисту прав дітей Покровської громади, фото-7

З’ясовано факти й обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які  взяті на контроль до їх повного виконання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW