Адмінкомісія оштрафувала покровчан за пияцтво на робочому місціКомісія вчергове розглянула справи щодо адміністративних порушень. Цього разу під головуванням заступника голови комісії Олега Коломійцева, було розглянуто 2 протоколи, складені працівниками Покровського РУП.

Адмінкомісія оштрафувала покровчан за пияцтво на робочому місці, фото-1

Обидві справи стосувались порушення ст.179.ч.1 КУпАП (розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв на виробництві). 

Правопорушники з’явились на засідання адміністративної комісії та надали пояснення. Враховуючи всі обставини скоєного покровчанами правопорушення члени комісії застосували до них покарання у вигляді штрафу – вони змушені будуть сплатити по 51 гривні.

Адмінкомісія оштрафувала покровчан за пияцтво на робочому місці, фото-2

Нагадаємо, розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві (на робочих місцях, у приміщеннях і на території підприємств, установ, організацій) або перебування на роботі в нетверезому стані, – тягне за собою накладення штрафу від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( 51-85 грн).

Адмінкомісія оштрафувала покровчан за пияцтво на робочому місці, фото-3

Участь майстрів, начальників дільниць, змін, цехів та інших керівників у розпиванні з підлеглими їм працівниками пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві або невжиття ними заходів до відсторонення від роботи осіб, які перебувають у нетверезому стані, або приховування ними випадків розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв чи появи на роботі в нетверезому стані підлеглих їм працівників, – тягне за собою накладення штрафу від чотирьох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW