Спочатку зарізав коханку, а потім – її матір: чоловік отримав термін за жорстоке подвійне вбивство на ХарківщиніСуд визнав винним чоловіка, який вбив свою коханку та її матір.

Октябрський районний суд м. Полтави визнав винним 51-річного чоловіка в подвійному вбивстві, про це повідомляє пресслужба Харківської обласної прокуратури.

Подія трапилась в с. Безруки Дергачівської обʼєднаної територіальної громади першого квітня 2022 року в одному з домоволодінь.

Між чоловіком та його коханкою виникла сварка на ґрунті ревнощів. У ході конфлікту чоловік схопив ніж та завдав ним шість ударів по різних частинах тіла жінки.

Почувши крики, прибігла матір потерпілої, яка жила разом з «подружжям». Намагаючись захистити доньку, вона вдарила чоловіка по голові. Той у відповідь кинувся на літню жінку з ножем і завдав декілька ударів їй у шию, тулуб та по кінцівках.

Від отриманих травм обидві дінки померли на місці.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину.

Вбивці призначили покарання у виді 15 років позбавлення волі за п. 1 ч. 2 ст. 115 (подвійне умисне вбивство) Кримінального кодексу України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW