Ремонт тунелю між "Либідською" та "Деміївською": стала відома сума, яку витратять на підготовкуНа підготовку до ремонту тунелю між станціями метро "Либідська" та "Деміївська" витратять 21,2 мільйона гривень.

Про це повідомило видання БЖ із посиланням на Prozorro.

Підрядник має розробити проєктну документацію та здійснити підготовчі роботи.

Зокрема йдеться про:
стабілізаційні заходи з тимчасового підсилення конструкцій оправи із встановленням рамних чи арочних металевих конструкцій;
роботи з підготовки земельної ділянки, влаштування огородження будівельного майданчика та знесення будівель і споруд, порушення елементів благоустрою в межах відведеної земельної ділянки, вишукувальні роботи, роботи зі спорудження тимчасових виробничих та побутових споруд, необхідних для організації і обслуговування будівництва, улаштування під’їзних шляхів, складування будівельних матеріалів, підведення тимчасових інженерних мереж, отримання технічних умов на перенесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень тощо.

Роботи має виконати група компаній "Автострада". Закупівлю "Київський метрополітен" провів без конкурсу, пояснивши це терміновістю.

Нагадаємо, раніше у КМДА розповіли, скільки пересадок на "Либідській" компенсували у перший день дії програми компенсації.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал "Головні новини Києва - 44.ua", щоб завжди бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW