На Кам’янеччині троє жителів району натрапили на шахраїв25 грудня аферисти, використовуючи напрацьовані схеми, увійшли в довіру громадян та виманили в них майже 40 тисяч гривень.

Так, 23-річний мешканець села Руда вирішив придбати мобільний телефон. На одному із сайтів чоловік знайшов оголошення про продаж телефону та зателефонував до продавця. Останній повідомив потерпілому, що для придбання товару необхідно перерахувати повну суму. Заявник погодився та надіслав на рахунок псевдопродавця понад 12 тисяч гривень. Після цього зловмисник на зв'язок з ним не виходив, тож потерпілий вирішив звернутись до поліції.

За такою ж схемою шахраї виманили в 23-річного жителя Дунаєвеччини більш ніж 2 тисячі гривень. Чоловік вніс передоплату за мобільний телефон, який знайшов на сайті оголошень. Проте товар до нього так і не потрапив. Зазначили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.

58-річна мешканка смт Смотрич втратила 23 тисячі гривень, довірившись псевдобанкіру. Зловмисник зателефонував жінці та, представившись працівником банку, запропонував убезпечити рахунок. Натомість жінка мала повідомити персональні дані, зокрема код та цифри банківської картки. Потерпіла, нічого не підозрюючи, продиктувала шахраю інформацію, після чого з її рахунку одразу ж було зняті всі гроші.

За всіма вищеперерахованими фактами поліцейські Кам’янець-Подільського райуправління поліції проводять розслідування та наголошують: купуючи товари онлайн, надавайте перевагу післяплаті, а також ні в якому разі не повідомляйте незнайомцям свої особисті дані. Будьте обачними, бережіть себе та свої кошти.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW