У Сумах порушник ПДР виявився під кайфом та ще був позбавлений прав керуванняНещодавно вдень на вулиці Героїв Крут за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили водія транспортного засобу ЗАЗ Daewoo.

Під час спілкування інспектори виявили у 47-річного керманича ознаки наркотичного сп’яніння. А перевіривши його особу, встановили, що права керування він позбавлений.

На водія патрульні винесли постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) КУпАП. Також чоловік пройшов огляд на стан сп'яніння у закладі охорони здоров’я, де здав зразки біологічного середовища.

Висновок лікарів підтвердив, що громадянин керував автівкою в стані наркотичного сп’яніння. Охоронці порядку розшукали водія та склали на нього адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння повторно протягом року) КУпАП.

Водії, пам’ятайте, що від вашої відповідальності залежить життя і здоров’я учасників дорожнього руху. Керуйте відповідально!

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW