"Життя наших бійців нам важливіше" : Залужний заявив, що Мар'їнки вже не існуєУкраїнські війська перебувають на околиці Мар'їнки Донецької області. Вони підготували оборонний рубіж поза цим містом.

Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний на пресконференції 26 грудня.

Відповідаючи на питання, чи захопили російська армія Мар'їнку, він відповів:

"Ми захищаємо кожен клаптик нашої землі. Кожен клаптик. Але коли на цьому вузенькому клаптику ворожі снаряди починають перекопувати це місце разом із камінням, із землею, із нашими бійцями, життя наших бійців нам важливіше", - сказав Головнокомандувач.

Він зауважив, що Мар'їнка тримала майже два роки, але її знищували "вулиця за вулицею, будинок за будинком".

"Станом на сьогоднішній день наші війська ще знаходяться у північній частині. Наші війська підготували оборонний рубіж поза цим населеним пунктом. Але я можу сказати, що цього населеного пункту вже не існує", - сказав він.

За словами Залужного, російські війська діяли в Мар'їнці, як і в Бахмуті Донецької області.

"Знищуються вулиця за вулицею, квартал за кварталом, закопуються наші бійці. [...] Те, що ми зараз відійшли на околицю Мар’їнки, а в деяких місцях обладнались за Мар’їнкою, мені здається, — немає нічого такого, що може викликати суспільний резонанс. Її (міста Мар'їнка — ред.) немає. На жаль", — відповів Залужний.

Мар'їнка знаходиться у Покровській громаді Донецької області. Бої за місто точаться бо з 2014 року. З початку повномасштабного вторгнення інтенсивність атак зросла, місто перетворили на руїни.

Через місто нині проходить лінія фронту. Тут не залишилось жодної вцілілої будівлі. До повномасштабного вторгнення у Мар’їнці проживало близько 10 тисяч людей. На початку листопада 2022 року звідти евакуювали всіх.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW