Доставка посилки: на Хмельниччині поліцейські попереджають про новий вид шахрайстваХмельницькі поліцейські застерігають від шахраїв, які надсилають повідомлення про те, що нібито пошта не може доставити посилку через "відсутність адреси" або ж "неправильну адресу". Для уточнення даних шахраї у повідомленні просять перейти за посиланням, там виманюють особисту інформацію та знімають кошти з банківських карток.

Про це розповіла начальниця сектору комунікацій поліції у Хмельницькій області Інна Глега.

За її словами, особливо розповсюдженою така шахрайська схема стає у період різдвяно-новорічних свят, коли багато людей користуються поштовими послугами.

"Кілька днів тому у подібну шахрайську пастку потрапила 32-річна хмельничанка. Жінка перейшла за посиланням, вказаним у повідомленні від "пошти". На невідомому сайті вона ввела особисті дані, після чого втратила понад 22 тисячі гривень. Зараз поліцейські проводять розслідування за цим фактом та встановлюють усі обставини події", — каже Інна Глега.

Поліцейська закликає жителів області не довіряти повідомленням з невідомих номерів й не переходити за підозрілими посиланнями.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW