"Перетворився на віслюка". В окупованому Маріуполі на зупинці транспорту помітили незвичайного пасажира, - ФОТОФАКТУ тимчасово окупованому Маріуполі на одній із зупинок громадського транспорту помітили віслюка.

Про це містяни повідомляють у соцмережах.

"Нічого незвичайного, хтось не дочекався автобуса і після 00:00 перетворився на осла", - жартують маріупольці.

Невідомо, чи то справді власник хотів перевезти тварину автобусом, чи то просто вирішив відпочити разом із віслюком.

"Перетворився на віслюка". В окупованому Маріуполі на зупинці транспорту помітили незвичайного пасажира, - ФОТОФАКТ, фото-1

Нагадаємо, що у Маріуполі окупанти так і не змогли вирішити проблему комунального транспорту. Містяни змушені годинами стояти на зупинках в очікуванні автобусів. Крім незручного розкладу, маріупольців також не влаштовує стан громадського транспорту, що виходить на лінію. 

В основному це вцілілі від російських бомбардувань автобуси, які окупанти намагаються абияк відремонтувати і випустити на лінії.

У червні 2023 року російська компанія "Бастіон" привезла до Маріуполя і випустила на лінії свої перші шість автобусів великої місткості. На відміну від міського громадського транспорту, маршрутки платні. Маріупольцям доводиться платити 50 рублів за проїзд. За словами городян, це дуже дорого, навіть за російськими мірками. 

Читайте також:

Залишилась останньою. Як виглядає сьогодні зупинка "Вулиця Грушевського" у Маріуполі, - ФОТОФАКТ

Вцілілі маріупольські трамваї окупанти відвезли у Горлівку, - ВІДЕОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW