Реконструкція водогону у Миколаєві: підрядники приступили до роботи на п'яти ділянкахУ Миколаєві вже почали реконструкцію п'яти ділянок мереж водогону.

Про це стало відомо під прес-брифінгу голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма 26 грудня. 

Заступник голови Миколаївської ОВА Валентин Гайдаржи розповів, що підрядники почали роботи на пʼятьох ділянках. На сьогодні три підрядники подали документи, близько 78 мільйонів находяться на повірці.

Хочу сказати, що ціни середньоринкові, їх підтвердила торгово-промислова палата, вони значно нижче, аніж були в проєктах, експертизах і угодах. Також вони відповідають ринку сьогодення. Проєкт заплановано на два роки, яка буде ціна в наступному році, коли будуть ліміти по фінансуванню — дізнаємось, – також зазначив Гайдаржи.

Також голова Миколаївської ОВА повідомив, що очікується критичне погіршення якості води, яке прогнозується на середину січня. На це впливатиме вода джерела водопостачання, яке наразі використовується, та погодні мови, але аж ніяк не виконані роботи щодо мінімізації шкоди.

Віталій Кім заявив, що з водозабезпеченням у Миколаєві досі все погано, адже зруйнований окупантами водогін "Миколаїв - Дніпро" ще не відремонтований, тому питної води у централізованій системі досі немає.

Нагадаємо, що 19 серпня Департамент містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської ОВА оголосив тендерреконструкцію 12 водогонів за 1,3 мільярда гривень.

Пізніше з'явилось розслідування "Наші гроші", де зазначилось, що ціни на будматеріалі при ремонті цих об'єктів завищено в 1-2 рази. Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім відреагував на це і заявив, що коли виготовлявся проєкт, бралися прайсові ціни заводів-виробників, а на сьогодні жодна копійка не витрачена. Також тоді він додав, що ціна буди нижчою. А вже під час брифінгу, 28 жовтня, він розповів, що при аналізі вартості було виявлено, що підрядник заклав у ціни інфляцію не лише цього року, а й наступного.

Нещодавно директор миколаївської компанії "ВІК Технології" Олександр Жак звинуватив Миколаївську ОВА та МКП "Миколаївводоканал" у схемах навколо цього проєкту. Пізніше, у Миколаївській ОВА надали розгорнуті пояснення щодо будівництва водогону до Миколаєва після заяви співвласника компанії "ВІК Технології" Олександра Жака, де він звинуватив Миколаївську ОВА та МКП "Миколаївводоканал" у схемах навколо цього проєкту.

Нагадаємо, що 12 квітня російський агресор зруйнував водогін Херсон-Дніпро, залишивши Миколаїв без централізованого водопостачання. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW