"Укрпошта" вперше за 20 років доставила посилки залізницею через блокаду кордонуУкрпошта через блокаду на кордоні з Польщею почала приймати імпортні міжнародні відправлення залізницею.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу компанії.

"Укрпошта" та національна пошта Естонії Omniva впровадили нове логістичне рішення для доставки імпортної міжнародної пошти в Україну у співпраці із словацькою компанією Interport та Укрзалізницею.

У першій тестовій доставці залізницею, Omniva та "Укрпошта" сумісно доставили 3 вагони із 80 тисячами посилок клієнтів зі світових маркетплейсів.

"Нове рішення стало можливим завдяки Укрзалізниці та пошті Естонії, яка є ключовим транзитним партнером "Укрпошти" при доставці посилок зі світових маркетплейсів, зокрема китайських онлайн-магазинів", - йдеться в повідомленні.

З урахування блокади автомобільних пунктів пропуску на кордонах із Польщею, а також збільшенням черг на пунктах перепуску, що залишаються відкритими, доставка залізницею дозволяє "Укрпошті "перетинати кордон, незважаючи на форс-мажорні ситуації. Також це дозволить доставляти підвищені пікові обсяги після сезонних розпродажів на міжнародних торгівельних майданчиках. На відміну від автомобільних шляхів, при доставці залізницею посилки долають кордон за 1 добу, зазначили в "Укрпошті".

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW