Залужний: Марʼїнки вже не існуєГоловнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що українська армія ще знаходиться у північній частині Марʼїнки, але подекуди вже відійшла за околиці населеного пункту.

Про це він розповів під час брифінгу у вівторок, 26 грудня, передає журналіст NV.

«Станом на сьогодні, наші війська ще знаходяться у північній частині, наші війська підготували оборону та рубіж поза цим населеним пунктом. Але я можу сказати, що цього населеного пункту вже не існує», — зазначив Залужний.

За його словами, методика ворога у Марʼїнці така сама, як була у Бахмуті.

«Знищується вулиця за вулицею і квартал за кварталом, в цей час закопуються наші бійці. Наразі ми відійшли на околицю Марʼїнки, а в деяких місцях навіть за околиці Марʼїнки. Але це війна», — прокоментував головнокомандувач.

25 грудня міністр оборони країни-агресора Росії Сергій Шойгу заявив, що РФ нібито окупувала Марʼїнку в Донецькій області.

Речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун у відповідь повідомив, що бої за Мар'їнку тривають, проте місто вщент зруйноване. Він зазначив, що наразі говорити про повне захоплення Мар'їнки некоректно.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW