Після сварки з матір'ю втекла з дому та разом зі своїм хлопцем поїхала до кінотеатру: у Харкові розшукали зниклу 17-річну дівчину, - ФОТОУ Харкові працівники ювенальної превенції протягом години розшукали зниклу дівчину-підлітка.

23 грудня близько 17 :20 до чергової частини відділення поліції № 3 Харківського районного управління поліції № 1 надійшло повідомлення про зникнення 17-річної дівчини. Про це повідомили у прес-службі Національної поліції у Харківській області.

Її мати розповіла, що вранці після сварки донька втекла з дому та разом зі своїм хлопцем поїхала до кінотеатру, що розташований в одному із торговельних центрів міста. Обидва підлітки на телефонні дзвінки не відповідали.

Поліцейські оперативно розшукали зниклу. Дівчина гуляла по торговельному центру з друзями .Жодних протиправних дій щодо підлітка не скоїли.

Її доставили додому та передали батькам. З усіма учасниками події провели профілактичну бесіда щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

Після сварки з матір'ю втекла з дому та разом зі своїм хлопцем поїхала до кінотеатру: у Харкові розшукали зниклу 17-річну дівчину, - ФОТО, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW