Солона вода та недофінансування: у Департаменті ЖКГ назвали причини щоденних порирів у мережах ТЕЦ в Миколаєві14 листопада у Миколаєві офіційно стартував опалювальний сезон, однак частина миколаївців залишалась періодами без тепла через щоденні пориви у мережах ТЕЦ. 

Причини такої ситуації озвучив в ефірі директор департаменту ЖКГ Миколаївської міськради Дмитро Бездольний в ефірі ТРК "МАРТ".

- На ситуацію вплинуло недофінансування в минулі роки. Тобто не достатньо коштів виділялось на ремонт мережі ТЕЦ. Також вплинув й 2022 рік, коли у мережі була солона вода, вона також негативно вплинула на стан мереж. У цьому періоді ми впорались з проблематикою. Наразі ми обговорюємо на нарадах, як не допустити повторення такої ситуації: на що вже є кошти, на яких ділянках будуть міняти труби. Очікується фінансова підтримка від держави та донорів, - сказав Бездольний.

Нагадаємо, у Миколаєві планують відновити підʼїзд в будинку по вулиці Адміральська, 32, який постраждав внаслідок рашистського обстрілу. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW