Обстріли на Різдво: чого очікувати в УкраїніЗа шістсот шістдесят дев’ять діб широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України ми побачили, що ворог часто обирає свята для своїх атак. 25 грудня в Україні буде Різдво Христове, яке завжди вважалося одним з найбільших релігійних свят. Тому напередодні свят військові попередили українців про загрозу.

Про це повідомляє редакція сайту 056.

Речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону зазначила, що обстріли на Різдво можливі, однак не слід прив'язуватися до конкретних подій, оскільки ворог може посилити терор не залежно від дати на календарі.

За її слвоами, попередня доба характеризувалась потужними обстрілами. Також була зафіксована певна активність безпілотників в напрямку населених пунктів Куцурубської та Очаківської громади на півдні.

"Це означає, що ворог намагається розосереджувати й наші зусилля. Отже, не виключені й подібні провокації посилення обстрілів. Треба розуміти, що у цієї нації немає нічого святого", - зазначила Гуменюк.

Додамо, що президент України Володимир Зеленський виступив зі зверненням у передріздвяний час, зауваживши, що всім варто памʼятати про необхідність зосередженості. Він зазначив, що передріздвяний період – час для роботи, "час для того, щоб мати можливість розслабитися потім".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW