Міноборони шукає способи, як повернути українських чоловіків, які виїхалиГолова Міністерства оборони України заявив, що відомство просто закликає чоловіків призовного віку за кордоном пройти облік.

Міністр оборони Рустем Умєров уточнив свої слова про українських чоловіків призовного віку, які виїхали за кордон. Він зауважив, що мова була про запит на справедливість. Про це йдеться в його інтерв'ю Суспільному, опублікованому в неділю, 24 грудня.

"Я там говорив про запит на справедливість. І в цьому плані сказав, що є категорії людей, які ми розглядаємо для призову, наприклад, категорія від 25 років до 60. Як ці слова подали, не знаю", - стверджує посадовець.

Урядовець також прокоментував матеріал німецьких ЗМІ про те, що Міноборони шукає способи, як повернути українських чоловіків, які виїхали, для того, щоб вони виконали свій громадянський обов’язок.

"Якщо ми ухвалимо рішення по категоріях, запрошення надішлемо усім", - заявив чиновник.

За його словами, відомство оперує даними щодо того, скільки українських чоловіків призовного віку після початку повномасштабного вторгнення виїхали за кордон і не повернулися. Оскільки останні півтора місяця було консолідовано всі бази даних.

"Перше, ми просто закликаємо цих людей пройти облік. По-друге, після обліку, ми пропонуємо їм різні опції - рекрутинг, де можна обрати спеціальність. Фокус не на те, як покарати людину, а як надати можливості, щоб у військовослужбовця всі питання з безпеки були зняті. Оце наша мета. Які категорії обмежень будуть запроваджені - це вже колективні рішення, і пропустить це Верховна Рада чи ні, буде залежати від голосування", - зазначив Умєров.

Міністр оборони також пояснив питання про відповідальність за ухилення від мобілізації.

"Ми розробимо правила гри, які дадуть чіткі відповіді для тих, хто не зможе, не захоче взяти участь в тому, щоб боронити свою країну", - йдеться в повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW