З початку війни Данія спрямувала на підтримку Миколаївщини понад 75 мільйонів євроЗагальна сума виділених Данією для Миколаївської області коштів на 2022-2024 становить 75,5 мільйона євро.

Про це начальник ОВА Віталій Кім розповів у інтерв’ю "Укрінформ". 

- Данія стала нашим офіційним партнером. Ми уклали низку Меморандумів про співпрацю з цією країною і це вже дало вагомі результати. У Миколаєві запрацював перший бізнес-офіс данської компанії «BrightBird», яка займається управлінням ризиками та зміцненням зв’язків між Королівством Данія та Україною. Згідно зі звітом Міністерства закордонних справ Данії, загальна сума виділених Миколаївській області коштів на 2022-2024 становить 75,5 млн євро. Слід зазначити, що допомога надається не Миколаївській ОВА, а напряму організаціям-партнерам або конкретним закладам, установам чи громадам, - сказав Кім.

Нагадаємо, з наступного року місцеві бюджети, зокрема, Миколаївщина, втратять військовий ПДФО. Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім розповів, що бюджет області "дійсно матиме певний дефіцит коштів, та це не критично".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW