«Антимишин» від чернігівських мікробіологів допоможе вигнати гризунів із бліндажівПрепарат чернігівських мікробіологів допоможе позбутися польових мишей, що у зимову пору наполонили бліндажі військових. На відміну від хімічних препаратів, «Антимишин» безпечний для людей і тварин, а найголовніше препарат вбиває до 90% популяції гризунів, надовго зупиняючи розростання їх колоній.

Повідомляє Час Чернігівський

За словами директора Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України Анатолія Москаленка, установа активно співпрацює з волонтерами:

«Один із волонтерів організував доставку «Антимишину» кільком військовим частинам. Результат позитивний: препаратом зацікавились військові і можливі оптові закупівлі».

«Антимишин» від чернігівських мікробіологів допоможе вигнати гризунів із бліндажів, фото-1

Препарат діє на мишей як тиф, викликаючи крововиливи в шлунок та подальшу смерть. Потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, а потім в кров тварин бактерії спричиняють септицемію. Спочатку активність гризунів підвищується, але через 3-5 діб вони стають слабкими, мало їдять і гинуть.

Патогенність родентопатогенних бактерій, на основі яких розроблено «Антимишин», незважаючи на приналежність до групи сальмонел, вибіркова. Вони є безпечними не тільки для людини, домашніх тварин і корисної дикої фауни, але і для переважної більшості видів гризунів.


Автор: Віталій НАЗАРЕНКО, фото автораAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW