На Чернігівщині стартував проєкт «Відновлення» для адаптації ветеранів та їхніх родинМета проєкту «Відновлення»  – допомога ветеранам та їхнім родинам аби вони не відчували себе залишеними на самоті. Проєкт реалізується у співпраці Чернігівською ОДА та Благодійний фонд «Карітас Чернігів».

Повідомляє Чернігівська ОДА

Під час першої зустрічі для ветеранів війни та їхніх дружин провели різнопланові заняття, які дозволили відпочити, отримати психоемоційне відновлення, налагодити близьке спілкування із сім’єю. Для дітей організували майстер-клас з виготовлення декору для дому «Різдвяне панно».

На Чернігівщині стартував проєкт «Відновлення» для адаптації ветеранів та їхніх родин, фото-1

Також у рамках проєкту ветерани та їхні родини зможуть отримати юридичну допомогу, консультації з питань організації власної справи, соціальну підтримку. З кожним клієнтом команда проводитиме індивідуальну роботу.

«Ми працювали над проєктом «Відновлення» ще з літа. Чимало часу пішло на формування та злагодження команди спеціалістів. Така комплексна робота з родинами потребує чутливого та виваженого підходу, і ми не могли стартувати, доки не впевнилися, що команда дійсно фахова», – розповіла заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк.

Проєкт «Відновлення» – складова виконання в області Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» започаткованої першою леді України Оленою Зеленською.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW