"Повістки почали видавати у новий спосіб і в неочікуваному місці, чоловіки не були готові до такого": мобілізація наростаєУкраїнський юрист розповів, що з'явився новий спосіб вручення повісток. Він дуже простий, але без хитрощів не обходиться.

Як інформує "biz/today/ua", в Україні триває мобілізація, тож українські чоловіки все ще можуть отримати повістку. Багато хто робить все, щоб уникнути цього моменту, в співробітники ТЦК своєю чергою вигадують нові методи видачі запрошень до військкомату. Один із них з'явився нещодавно, і він дозволяє вручити повістку чоловікові, який навіть не здогадується про отримання документа.

Про цей несподіваний і хитрий спосіб розповів адвокат Роман Симутін. За словами юриста, подібна видача повісток може негативно вплинути на обіг кореспонденції на Укрпошті. А вся річ у тому, що саме листонош та працівників пошти залучають до видачі повісток.

"Спосіб не оригінальний, він просто хитруватий і явно реалізується за вказівкою", - зазначив адвокат.

Не оригінальний, але хитруватий: юрист попередив про новий спосіб видачі повісток

Не оригінальний, але хитруватий: юрист попередив про новий спосіб видачі повісток

Роман каже, що чоловіки можуть отримати повідомлення про отримання рекомендованого листа чи довідки з банку, комунальної контори чи міськради. І щоб його отримати, людина приходить на пошту та ставить підпис на "корінці" про отримання листа.

В результаті чоловік розписується про отримання повістки, навіть не здогадуючись про це. І лише після прочитання листа бачить, що має прийти до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Тому юрист радить усім уважно читати документи, які підписуєте.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW