Як чернігівці зміцнюють імунітетУ цей святковий час зовсім не хочеться хворіти! Тож ми запитали перехожих на вулицях Чернігова, як вони зміцнюють свій імунітет, аби протистояти різним вірусам і бактеріям, не піддаватися впливу хронічного стресу. Попросили поділитися особистими порадами чи лайфхаками. Може, дехто регулярно ходить у баню та купається в ополонці? Може, хтось щоранку займається бігом, не зважаючи на погоду.


Наталія, держслужбовиця

Як чернігівці зміцнюють імунітет (Опитування), фото-1

Для зміцнення імунітету я п’ю чай з імбиром, вітамін С. Колись вакцинувалася від грипу, але хвороба тоді пройшла гірше ніж завжди, тому не щеплююся. Якщо відчуваю, що починаю хворіти, п’ю якийсь розрекламований противірусний засіб. Ось нещодавно ми всією родиною перехворіли. Якщо немає температури, то ми самі лікуємося, перебуваємо в теплі, п’ємо більше чаю, а якщо серйозніші симптоми – звертаємося до лікаря.


Світлана, безробітна

Світлана (праворуч). Фото сайту 0462

Головне – пити натуральний чай, а саме калину, лимон, імбир, звіробій. Ми з мамою із села, тому їмо свої овочі, фрукти, в яких багато вітамінів. У зимовий період іноді хворіємо, в цьому сезоні вже навіть кілька разів. Лікуємося домашніми засобами, їмо мед, часник, цибулю. У нас є баня, це теж допомагає, але останній раз якось неправильно пропарилися і захворіли. Треба вміти загартовуватися.


Євген, комунальник

Євген. Фото сайту 0462

Я укріплюю імунітет вітамінами, завжди беру на роботу в термосі чай, щоб зігрітися. Одягатися тепло не доводиться, бо маю активну роботу, під час якої й без того жарко. Хворію не часто, може, раз за зиму, думаю, що цьому сприяє фізична праця на вулиці.


Діана, безробітна

Діана. Фото сайту 0462

Мені допомагає фізична активність, спортзал, прогулянки, зараз частенько п’ю чай. Влітку ще сезонні овочі й фрукти вживаю, вони містять багато вітамінів, але у цю пору року їхня якість не найкраща. Все це допомагає не так часто хворіти. Також варто уникати великого скупчення людей, бо, наприклад, моя сестра частенько у школі вірус підхоплює.


Чернігівська Медіа Група


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW