"Геноцид нам гарантований": військовий експерт прокоментував мобілізацію в УкраїніВійськовий експерт Петро Черник прокоментував зміни в програмі мобілізації та розповів, чому так важливо мотивувати українців вступати до лав ЗСУ.

За словами експерта, за весь час незалежності, а це 30 років, в Україні так і не знайшли правильну відповідь на питання мобілізації, а точніше на те, чи потрібно щось змінювати в її механізмі. Черник стверджує, що за 30 років в Україні ніхто так і не зайнявся оборонним устроєм держави, а зараз усі хочуть швидких рішень і відповідей на питання.

"Ми йдемо шляхом проб і помилок. Ці проби і помилки болючі",- коментує експерт.

Також він додав, що робота воїна без розмов зобов'язана бути найбільш високооплачуваною, а в разі такої можливості, Росія гарантовано влаштує масштабний геноцид в Україні.

Він заявив, що війна Росії проти України - екзистенційна, адже після того, як Україна програла свою незалежність у 20 столітті, Росія покарала її голодомором. Нині ж, за один тільки вибір відокремитися від імперії, за словами Черника, капітуляція означатиме такий геноцид, порівняно з яким 20-те століття здасться млявим і нестрашним.

"Вони не зможуть нам пробачити того, що ми вирішили вийти з імперії. А якщо так - то який у нас вибір?" - резюмував Петро Черник.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW