На лівому березі Києва курсуватимуть нові трамваї вітчизняного виробництва, – ФОТОУ п’ятницю, 22 грудня, на лівому березі Києва курсуватимуть сім нових сучасних трамваїв українського виробництва від компанії "Татра-Юг". Ходитимуть вони за маршрутом N8 від станції метро "Лісова" до станції метро "Позняки".

Про це повідомив очільник Києва Віталій Кличко.

На лівому березі Києва курсуватимуть нові трамваї
КМДАНа лівому березі Києва курсуватимуть нові трамваї
КМДА

Актуальні, важливі та перевірені новини Києва, Київщини та України читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте підписуватись.

На лівому березі Києва курсуватимуть нові трамваїНа лівому березі Києва курсуватимуть нові трамваї

Так, на лівому березі столиці вийшли на лінію сім трисекційних низькопідлогових трамваїв, вироблених українським підприємством "Татра-Юг". Інтервал руху нових трамваїв становить 15 хвилин.

На лівому березі Києва курсуватимуть нові трамваї, КМДА

На лівому березі Києва курсуватимуть нові трамваї, КМДА

Пасажиромісткість одного такого трамвая практично в 2,5 рази більша, ніж у "одиночного". За словами мера Києва Віталія Кличка, нові трамваї здатні перевозити понад 1000 пасажирів на годину на відміну від старих одиночних вагонів, які раніше курсували тут.

Раніше тут ходили 12 трамваїв, переважна кількість яких були одиночні вагони застарілих моделей. При інтервалі руху в 10 хвилин максимально вони перевозили на маршруті близько 700 пасажирів на годину, – зазначив Кличко.

Наразі на маршруті буде працювати 7 трисекційних сучасн их трамваїв, які здатні перевозити у 2,5 рази більше пасажирів ніж одиночні. Тому киянам та гостям столиці стане зручніше діставатися до пункту призначення.

На лівому березі Києва курсуватимуть нові трамваї вітчизняного виробництва, – ФОТО, фото-5

Раніше ми повідомляли про те, що у Києві на маршруті № 18 курсують нові трамваї від українського виробника «Татра-Юг».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW