"Пряма небезпека": Тимошенко заблокувала підписання закону про легалізацію канабісуЛідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заблокувала підписання закону про легалізацію канабісу.

Тимошенко внесла блокуючу постанову №7457-П до парламенту, повідомила "Батьківщина". Постановою пропонується скасувати результати голосування за ухвалення законопроєкту в цілому.

"Я закликаю вас не голосувати за цей закон, тому що це великий кримінальний пласт проблем, які будуть в Україні. Це велика проблема для дітей-підлітків і для людей, які сьогодні перебувають у важкому психологічному стані через війну. Цей закон є прямою небезпекою", - заявила Тимошенко у Верховній Раді під час виступу по поправках до законопроєкту.

Вона також заявила, що ефективність препаратів на основі медичного канабісу у лікуванні ПТСР не доведена.

"Батьківщина" хоче звернутись до Конституційного суду щодо скасування законопроєкту, оскільки "правки депутатів до нього розглядалися у напівпорожній сесійній залі".

Нагадаємо, голова Ради, "слуга" Руслан Стефанчук, не зможе підписати документ і направити його на підпис президенту Володимиру Зеленському, доки парламент не розгляне постанову Тимошенко і не проголосує проти.

Нагадаємо, вчора, 21 грудня, Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7457 про регулювання обігу медичного канабісу у другому читанні.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» – джерело важливих, актуальних та перевірених новин.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW