На Дарниці відкрилась бібліотека, що стане ще й "пунктом незламності"В Дарницькому районі столиці вчора, 21 грудня, відкрився оновлений бібліотечний простір.

Мінкульт пояснив, що це нове місце центральної бібліотеки імені Г. Квітки-Основ’яненка, яку заснували ще у 1947 році. Раніше вона знаходилась на Осокорках.

"Звичайна бібліотека перетворилась на сучасний безбар’єрний бібліотечний простір, де найближчим часом запрацює ще й "пункт незламності". Ми прагнемо, аби всі українські книгозбірні перетворювались на такі багатофункціональні корисні хаби для наших людей", - заявив т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

Відтепер книгозбірня має нове приміщення з капітальним ремонтом за сучасними стандартами. У будівлі відремонтували фасад, інженерні мережі, встановили підіймач для людей з інвалідністю, нові меблі, зробили благоустрій території з пониженням бортового каменю.

Нагадаємо, на Київщині запрацював чат-бот з усіма укриттями та пунктами незламності.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua", щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW