У січні-лютому очікують пік захворюваності на грип на ДонеччиніУ всіх громадах Донецької області реєструють випадки захворювання на грип. Натепер показник захворюваності нижче минулого року, втім перевищення епідпорогу очікують у січні-лютому.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника управління організації та розвитку медичної допомоги департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко.

«Взагалі у Донецькій області поріг не перевищений, якщо порівнювати з іншими областями та статистикою минулого року. Зараз ще не сезон, як правило, піки захворюваності на Донеччині – у січні та лютому.Тож у всіх пацієнтів з групи ризику ще є можливість зробити щеплення проти грипу до початку епідемічного зростання», – зауважив Олександр Педенко.

Однак епідпоріг вже перевищений в Чернівецькій області. За попередній тиждень там зареєстровано 5 586 тисяч випадків захворювання на ГРВІ, грип та COVID-19. У Житомирській області епідемічний поріг відповідає середньому рівню — 8 738 людей захворіли. В інших регіонах України ситуація стабільна.

«З початку епідсезону у жовтні понад 1,5 млн українців перехворіли на ГРВІ, грип та COVID-19. За тиждень з 4 по 10 грудня в країні зареєстровано 155 539 випадків захворювання, із них 84 823 — серед дітей віком до 17 років. У чотирьох областях зафіксована циркуляція вірусів грипу. Зокрема, у Волинській та Кіровоградській областях зафіксовано грип типу А, в Івано-Франківській та Рівненській областях — грип типу В. Від початку епідемічного сезону проти грипу щеплення зробили 113 298 людей», – повідомляє МОЗ України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW