Надіслав незнайомці свої пікантні фото і втрапив в халепу: тернополянин тепер спілкується з поліцієюСервіси для онлайн-знайомств - це не тільки можливість завести романтичні знайомства, а й натрапити на аферистів.

Слід бути вкрай обачним, адже якщо нові онлайн-знайомі миттєво зізнаються у коханні, пропонують обмінятися інтимними фото або ж просять грошей з різних причин - це шахраї.

До поліцейських за допомогою звернувся ошуканий мешканець Тернополя. Він розповів, що знайомство в інтернеті обернулося для нього втратою коштів. В одній із соціальних мереж він познайомився з дівчиною.

Вже через декілька днів переписки надто вже закохана дівчина запропонувала хлопцеві обмінятися інтимними фото. Заявник не відмовив, однак замість отримати у відповідь фото нової знайомої, одержав шокуюче повідомлення.

Спритна аферистка вимагала 20 000 гривень за не розповсюдження в мережі його відвертих фото. Зрештою чоловік, задля збереження репутації, переказав гроші на вказаний рахунок, а вже тоді звернувся за допомогою в поліцію.

Відомості про подію слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці наголошують, що дотримуючись деяких рекомендацій, можна мінімізувати використання вашої приватної інформації: навіть якщо переписка здається приємною, не варто довіряти незнайомцям з інтернету; не додавайте в «друзі» сумнівні особистості; нікому не шліть інтимні фото і відео; не викладайте в соціальні мережі фотографії, які можуть стати компроментуючими; не ведіть у соціальних мережах листування інтимного характеру, які можуть бути використані на загал; не спілкуйтеся відверто в відеочатах з незнайомцями; не переказуйте кошти особам, з якими знайомі онлайн, наскільки переконливою не була б їхня історія.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW