На Тернопільщині посилять кількість нарядів поліції на вулиціВ Тернопільській області під час різдвяних та новорічних свят комендантську годину не змінюватимуть, а контроль за правопорядком посилять.

Про це під час брифінгу в обласній військовій адміністрації Суспільному повідомив начальник відділу охорони публічного порядку Нацполіції області Степан Савик, пише Суспільне.

За його словами, за провопорядком від 23 грудня щоденно стежитимуть 400 поліцейських в області.

"Наряди будуть зорієнтовані переважно на місця масового скупчення людей, на місця, де будуть проводитися розважальні заходи. Також будуть відпрацьовувати в період комендантської години і також контролюватимуть режим роботи розважальних закладів. Є 23 населені пункти, де відбуватимуться почергові богослужіння, а також 47 населених пунктів, де в період з 2015 по цей рік відбувалися переходи з однієї конфесії в іншу — їм буде приділена така максимальна увага".

Використовувати піротехнічні засоби в Україні заборонено з 6 листопада цього року, каже Степан Савик. За це можуть оштрафувати від 17 до 34 тисяч гривень.

Також під час брифінгу речник пожежно-рятувальної служби в області Сергій Данілін розповів, що рятувальники відпрацювали дії підрозділів під час надзвичайних ситуації.

"Проводили евакуацію мешканців будинку. Відпрацьовували ліквідацію аварій на комунальних мережах. Крім цього, розгортали пункти незламності. Відпрацьовували, моделювали ситуації, коли в нас виникають затори на дорогах і обігрівали тих людей, які знаходяться в цих заторах. Це все практично ми відпрацювали, напередодні різдвяних свят ми ще раз нагадали алгоритми дій в таких ситуаціях".

Нагадаємо, комендантська година на Тернопільщині триває з 00:00 до 05:00 години.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW