На Тернопільщині опрощалися із Героєм з Рубіжного, який загинув на Донеччині, захищая Україну, - ФОТОУ Тернопільській області попрощалися із Героєм з Рубіжного,  батьком трьох дівчат Анатолієм Аркатовим.

На Тернопільщині опрощалися із Героєм з Рубіжного, який загинув на Донеччині, захищая Україну, - ФОТО, фото-1Анатолій з дружиною виїхали з окупації до Тернопільської області,- рятували дітей. Але відсиджуватися чоловік не збирався – повернувся захищати свою країну та свій дім, повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

На Тернопільщині опрощалися із Героєм з Рубіжного, який загинув на Донеччині, захищая Україну, - ФОТО, фото-2Служив старшим стрільцем-оператором гірсько-штурмової бригади.

На Тернопільщині опрощалися із Героєм з Рубіжного, який загинув на Донеччині, захищая Україну, - ФОТО, фото-3Під час виконання бойового завдання в районі Спірного Бахмутського району на Донеччині, потрапив під обстріл ворога. Отримав поранення, несумісне з життям. Це сталося 15 грудня 2023 року.

На Тернопільщині опрощалися із Героєм з Рубіжного, який загинув на Донеччині, захищая Україну, - ФОТО, фото-4В останню путь луганського Героя провели живим коридором тернопільці, поховали з Анатолія з усіма військовими почестями.

На Тернопільщині опрощалися із Героєм з Рубіжного, який загинув на Донеччині, захищая Україну, - ФОТО, фото-5

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW