Переселенці з Луганщини виростили та зібрали врожай грибів на Хмельниччині, - ФОТОПереселенці з Луганської області  виростили та зібрали врожай грибів у гуманітарному штабі на Хмельниччині.

Як повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор спільними зусиллями переселенців та бізнесу ферму вдалось підготувати для вирощування чергового врожаю.

Переселенці з Луганщини виростили та зібрали врожай грибів на Хмельниччині, - ФОТО, фото-1Така діяльність окрім економічної впевненості, вирішує ще й проблему соціалізації та адаптації переселенців у громадах, які приймають наші ВПО.

Переселенці з Луганщини виростили та зібрали врожай грибів на Хмельниччині, - ФОТО, фото-2Це ще раз демонструє важливість підтримки подібних ініціатив на рівні окремих громад, хабів та осередків активності ВПО, оскільки вони здатні продемонструвати практичний результат.

Переселенці з Луганщини виростили та зібрали врожай грибів на Хмельниччині, - ФОТО, фото-3Цей проект діє з весни 2022 року. Будівництву та оснащенню підприємства сприяли Луганська облдержадміністрація, громадськість Луганщини та Хмельниччини, а також Програма розвитку ООН в рамках проєкту «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та врядування».

Переселенці з Луганщини виростили та зібрали врожай грибів на Хмельниччині, - ФОТО, фото-4

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW