В Єврейській лікарні реабілітаційну допомогу отримали понад 600 людейЗ січня 2022 року в міській клінічній лікарні №1 працює сучасне відділення реабілітації. За цей час стаціонарну реабілітацію тут пройшли понад 300 пацієнтів, ще понад 600 людей отримали реабілітаційну допомогу амбулаторно.

Про це повідомляє Одеська міська рада.

Відділення реабілітації МКЛ №1 оснащене сучасним мультифункціональним обладнанням, яке дозволяє проводити лікувальні процедури як у реабілітаційних залах, так і безпосередньо в палатах для пацієнтів з обмеженою мобільністю.

“Тут знаходиться єдиний у міських медзакладах Одеси багатомодульний комплекс РЕХАКОМ для когнітивної реабілітації пацієнтів. На базі відділення реабілітації проводяться ерготерапія, фізіотерапія, кінезіотерапія та інші процедури, спрямовані на відновлення функцій організму”, – зазначили в повідомленні.

Медична допомога у відділенні реабілітації Єврейської лікарні надається безоплатно в рамках угоди з Національною службою здоров'я України за пакетами амбулаторної та стаціонарної допомоги.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW