Майбутні PR-менеджери отримали практичні кейси у Покровській міській військовій адміністраціїСпеціалісти, що знаються на зв'язках з громадськістю, можуть застосувати свої знання у будь-якій сфері. Одним із можливих варіантів працевлаштування за цією спеціальністю - в органах державної та місцевої влади.

Заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо охоче поділилась зі студентами, які обрали собі професію піарників, власним досвідом формування атмосфери взаємної поваги між владою та суспільством.

Так, молодь мала змогу поставити питання та отримати інформацію про навички, які необхідні для успішної діяльності у громаді, зокрема про: - роботу у команді; - побудову комунікаційних стратегій й «мостів» із цільовою аудиторією; - роботу над помилками; - вибудову іміджу та персонального брендінгу; - розробку правильних меседжів; - вирішення конфліктів та вихід з кризових ситуацій тощо.

Майбутні PR-менеджери отримали практичні кейси у Покровській міській військовій адміністрації, фото-1

«Громадськість має право знати» – є аксіомою демократичного суспільства. Чутки, паніка, теорії змов, протидія, зіткнення ніколи не виникають на порожньому місці. Їхнім живильним середовищем є брак комунікації та співпраці на місцях влади з громадськістю. Вивчення суспільної думки, встановлення і підтримання діалогу, запобігання та реагування на кризові ситуації, залучення кваліфікованих спеціалістів для вирішення проблемних ситуацій – необхідні елементи побудови ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю на рівні міст, містечок та сіл. Особливо це є важливим в рамках реформи децентралізації в Україні, коли суттєво зростає роль кожної з громад в ухваленні рішень щодо їхнього розвитку. Фахівці у сфері комунікацій, експерти аналітичних центрів, представники громадських організацій та мери міст охоче діляться зі слухачами власним досвідом формування атмосфери взаємної поваги між владою та суспільством», - зауважила Наталія Іваньо.

Подібні зустрічі та обговорення через систему семінарів та дискусії формують сучасну мережу професіоналів по всій Україні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW