Щодо глави поліції Київщини призначено службове розслідування: у чому причинаСтосовно очільника поліції Київської області генерала Анатолія Щадила призначено службове розслідування після того, як журналісти з’ясували, що він підпадав під люстрацію після Революції гідності.

Про це повідомила речниця Нацполіції Олена Бережна у коментарі hromadske.

Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua". Не забувайте підписуватись та читайте новини, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.

За її словами, голова Національної поліції Іван Вигівський призначив службове розслідування щодо Анатолія Щадила, який від вересня 2023 року очолює поліцію Київської області.

Будуть зʼясовані всі обставини щодо люстрації, – запевнила Олена Бережна.

Раніше в журналістському розслідуванні видання hromadske, посилаючись на офіційну біографію генерала Щадила, встановило, що на початку Революції гідності 2013 року він працював заступником начальника міліції Волинської області Олександра Терещука. На цій посаді він перебував до червня 2014 року і, за законом, підпадав під люстрацію.

Раніше ми повідомляли про те, що посадовиця Дніпровської РДА постане перед судом за привласнення бюджетних коштів у розмірі 1,3 млн грн на закупівлі стільців для укриттів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW