У миколаївському електротранспорті почне діяти нова система онлайн оплати за проїзд, - ФОТОЗ 22 грудня миколаївці зможуть сплачувати онлайн за проїзд в електротранспорті з усіх банківських систем, а не лише за допомогою Приват 24.

Як розповів виданню 0512 директор КП "Миколаївелектротранс" Юрій Сметана, пасажири зможуть оплачувати проїзд онлайн, незалежно від того, якою банківською системою вони користуються. Як відомо, оплата онлайн діє вже декілька років, але оплачувати можна було лише через додаток Приват 24, тому якщо ви не є користувачем цього банку — оплатити проїзд онлайн було неможливо.

Зі слів Юрія Сметани, тепер можна просто відсканувати qr-код, який виведе на віконце для оплати. Qr-коди розклеять по всім трамваям та тролейбусам.

У миколаївському електротранспорті почне діяти нова система онлайн оплати за проїзд, - ФОТО, фото-1

Крім того, ще місяць буде можливість оплачувати проїзд онлайн по старому — лише через приват. 

Окрім того, підприємство ввело систему, за допомогою якої впродовж години людина зможе пересісти з трамвая або тролейбусу на інший електричний транспорт оплативши при цьому проїзд лише один раз:

"Пасажир, оплативши один раз, зможе їздити певну кількість разів, яка йому потрібна. Тепер можна пересісти з одного маршруту трамвая на інший або з трамвая на тролейбус протягом однієї години, а сплатити лише 7 гривень".

 Нагадаємо, що квиток на електротранспорт, при сплаті онлайн чи купівлі в касі, коштує 7 гривень. 

Інструкція використання нової системи оплати за проїзд з допомогою єдиного QR-коду для користувачів будь-якого банку України:

  • сканування QR-коду потрібно робити виключно через камеру мобільного телефону. Не потрібно для цього використовувати додаток Приват24, оскільки в такому разі посилання буде недійсним. Також радимо протерти камеру мобільного телефону перед скануванням.
  • оберіть в меню зручний для вас спосіб оплати: введення даних карти вручну з подальшим її збереженням в системі, mono pay, Google Pay (для операційних систем Android) або Apple Pay (для операційних систем iOS).
  • визначте кількість квитків, яку хочете придбати.
  • підтвердіть здійснення оплати через запит банку, яким ви користуєтесь: варіант підтвердження залежить від особистих налаштувань безпеки кожного з користувачів. 
  • час дії квитка починається одразу з моменту його придбання - у вас буде 1 година, щоб зробити пересадку в інший тролейбус або трамвай у разі такої потреби для вас.

У разі виникнення питань щодо коректності роботи системи єдиного QR-коду для користувачів будь-якого банку України - звертайтеся за номером телефону: (068) 813 32 65.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW