На Миколаївщині у 2023 році Фонд держмайна продав об'єктів на понад 14 мільйонів, - ФОТОЗ початку 2023 року у Миколаївській області, фонд держмайна приватизував 8 об’єктів на загальну суму 14 мільйонів 122 тисячі гривень, що у три рази більше ніж за 2021 рік.

Про це на брифінгу 20 грудня розповів заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України в Одеській та Миколаївській областях Олег Сокол - передає 0512.

заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України в Одеській та Миколаївській областях Олег Сокол

Серед найбільших приватизованих об’єктів Олег Сокол виділив такі, як:

  • База відпочинку "Перлина", за адресою Миколаївський район, с. Рибаківка, квартал другий, 5, яку у липні продали за 6,2 мільйона гривень;
  • Комплекс будівель, за адресою Вознесенський р-н, м. Вознесенськ, вул. Київська, 10, в серпні ціна продажу склала 2,2 мільйона гривень.

За словами Олега Сокола, наразі згідно з законодавством та через війну, на Миколаївщині можливо приватизувати лише 22 об’єкти.

Також заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України повідомив, що на кінець грудня заплановано ще ряд аукціонів:

дані Фонду держмайна

Нагадаємо, будівля колишнього Будинку культури “Портовиків”, яка знаходиться в аварійному стані, досі залишається у власності держави. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW