Чи можливий загальнонаціональний карантин: захворюваність на ГРВІ зростаєНаразі в Україні фіксують збільшення кількості випадків захворювань на ГРВІ. У деяких областях можливі карантинні обмеження. А ось, чи розглядають імовірність введення загальнонаціонального карантину, розповіли у МОЗ.

Зокрема, про ситуацію із захворюваністю розповів заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв'ю експертці ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій, інформує 24 Канал.

Загальнонаціонального карантину або обмежувальних заходів не передбачається, бо ми бачимо, що протікання цього епідсезону є відносно спокійним. Але локальні заходи все ж таки ухвалюватимуть залежно від регіону і того, як розвиватиметься ситуація,
– сказав Ігор Кузін.

За словами санлікаря, щоб розірвати ланцюжок передачі захворювання, в країні можуть продовжити зимові канікули школярам або запровадити обов'язкове використання масок у транспорті.

Рішення про введення локальних протиепідемічних обмежень ухвалюватимуть лише якщо епідеміологічний рівень в області буде значно перевищений.

Зауважте. Імовірність впровадження загальнонаціонального карантину розглядають, лише за умови перевищення епідемічних показників захворюваності на грип та ГРВІ в більшості областей.

Якою є захворюваність наразі

За даними МОЗ, перевищення епідемічного порогу захворюваності на грип та ГРВІ зафіксоване тільки у Чернівецькій області.

У Рівненській області наразі превентивно ввели профілактичні заходи, щоб не допустити перевищення епідемічного порогу, а саме – продовжили зимові канікули у школах регіону.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Джерело: health.24tv.uaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW